Nawigacja
Strona Główna
Forum
Sklep
Quizy
Filmiki
Dotacja
Kontakt
Kanał RSS
Szukaj
Generator Sygnaturek
Potwory

System Craftingu
Tablety
Alchemia
Questy
Mapy
Item Mall
Postacie chińskie
Postacie europejskie
Forgotten World
Swtor
gry strzelanki
Zarabianie w Necie
Informacje o Cookies
Dotacja
Stan konta Portalu:
Potrzeba: 399 zł (mc)
Zebrano: 192 zł
Brakuje: 207 zł

Jak mogę pomóc?
Najnowsze media
Chmura tagów

Załoga naszego portalu


Skoro tu zaglądasz to pewnie jesteś ciekawe kto tutaj pociąga za sznurki? :) Tak to właśnie my Administratorzy, Moderatorzy i Pomocnicy. Poniżej kilka słów o Nas. Prosimy nie wysyłać wiadomości z prośbami o pomoc techniczną. Takie sprawy rozwiązuje się na forum! Prosimy też nie wysyłać ofert sprzedaży/kupna czegokolwiek. W sprawie współpracy zajrzyj do działu Współpraca. Oficjalne stanowisko dotyczące problemów lub polityki serwisu, przedstawiają tylko osoby z rangą Administrator.

Załoga

Administratorzy:

 

 

(Administrator ma nieograniczone uprawnienia na forum, jego decyzja jest ostateczna i nie podlega dyskusji. Prosimy o tym nie zapominać. Admin decyduje o sprawach reklamy, współpracy itp. takie propozycje proszę wysyłać tylko do Nich)

Avatarus - definitywnie szef szefów. Człowiek firma, dba o to, aby portal wciąż się rozwijał. Może Wam się wydawać, że go nie ma, ale on tak naprawdę jest. Zawsze. Nie pytajcie gdzie, nie pytajcie jak. Po prostu jest i czuwa, żeby technicznie portal funkcjonował doskonale. 

Xanker - twarda ręka załogi, mówią, że twardsza nawet od stali (z angielskiego - Steel). Pilnuje porządku, bywa ostry, ale od tego on tu jest, od tego jest on! Mimo to jednak jest bardzo towarzyski i łatwo się z nim dogadać, jednak uwaga - tępi głupotę, więc jeśli jesteś głupi - nie pisz. Może Wam się wydawać, że go nie ma. Nic bardziej mylnego, wydaje Wam się. Mimo braku Internetu cały czas obserwował to, co dzieje się na stronie. Wie o wszystkim, informacje dostarczał mu jego wykwalifikowany agent - prosił on o anonimowość, zdradzić możemy tylko jego pseudonim roboczy - Agent Tomasz.

Daavid - grafik naczelny naszego portalu. Stwórca większości elementów graficznych, po których widać, jak sprawnie posługuje się swoimi paluszkami. A te ma rzeczywiście sprawne, co potwierdzić może calutka administracja, o czym jednak wspominać nie będziemy, bo to krępujące. Pogłoski mówią, że to on stworzył i opatentował Photo Shopa, stąd tak doskonale się nim posługuje. Nie możemy tego potwierdzić, bo byłaby to kryptoreklama, ale zaprzeczyć z całą pewnością też nie możemy.

steel - mniej twardy niż Xanker, ale zdecydowanie aktywniejszy. Dosłownie. Jest z siebie bardzo dumny, ale ma ku temu powody. Pisze najdłuższe posty w całej administracji. Zazwyczaj nie na temat, ale to są szczegóły. Krążą plotki, że miękną mu kolana, gdy mówi się do niego "Panie Kierowniku". Spec od sprzętu, dlatego też nosi na szyi kietę z napisem "Hard ware!", czyli tłumacząc na nasz język - "Uwaga, twardy!" 

Moderatorzy:

(Moderator ma lekko ograniczone prawa na forum. Osoby z rangą moderatora można określić krótko jako sędzia i kat. Zajmują się pilnowaniem porządku, oraz rozwijaniem vortalu od strony merytorycznej, jak i nie raz się zdarza od strony technicznej. Ich wkład jest najbardziej widoczny na forum)

Burek - człowiek maszyna. Jak ma swój miesiąc, to potrafi zdziałać cuda z niesamowitą prędkością. Właściwie to dzieje się tak, gdy ma swój tydzień. No, w sumie to dzień. Raptem parę godzin. Ale! Ale jak już złapie rytm pracy, to jest nie do powstrzymania. Dodaje, usuwa, edytuje, tu coś zmieni, tu poprawi, ogólnie człowiek od wszystkiego. Jakby tego było mało, to intensywnie rozwija swoje ciało. Mięsień brzuszny rozwinął najlepiej. Tu po nim najlepiej rozwinięty ma jeszcze jeden mięsień niedaleko brzucha, lecz nie wypada o tym pisać. Serio.

Kasiek - administracyjny weteran, który na forumowym polu bitwy jest już bardzo długo. Forum to wojna, a na wojnie wszystko może się zdarzyć. Kaśkowi na przykład urwało palce, dlatego rzadko widujecie jego posty. Nie dajcie się jednak zmylić! Cały dochód z dotacji poszedł na zakup protezy, więc już niedługo Kasiek będzie w stanie coś napisać.

Loonatyk - Zawsze gotowy do pomocy. Zapalony gracz Chińskiej wersji Silka. Wie na jej temat wszystko. Zaskoczył nas znajomością kilku języków i nadal nie przestaje nas zaskakiwać. Pilnowanie porządku, pełna kultura z połączeniem szaleństwa i pozytywnej energii sprawiają, że bez niego było by nam smutno. Gracz i znawca chińskich postaci takich jak jego Blader, którym zdobywa upragniony maksymalny lvl.

Lui - jest poetą, wierszokletą. Łagodne usposobienie to jego przeznaczenie. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom, by nie trafić na cel jego pazurom. Pisanie tekstu to dla niego żadne wyzwanie, a warnów wstawianie to ulubione zadanie! Zatem kolego uważaj na niego. Bowiem nigdy nie wiesz, jaki to zwierz, kryje się w tej głowie, on na pewno Ci nie powie!

tadek - forumowy psycholog. Mimo, że czasami wydaje nam się, że sam go potrzebuje, to ostatecznie ma jedną z mocniejszych głów z nas wszystkich, jeśli wiecie, co mamy na myśli. Często spotkać go można na Shout Boxie, gdzie pilnuje porządku w dość luźny sposób. Ciekawostka - jego włosy utrudniają początkowe rozpoznanie płci, ale jak się je odgarnie, to widać, że to mężczyzna w 118,5%.

Ray - leniwy pracoholik. Maruda. Męczennik. Z całych sił pragnie zostać nauczycielem języka angielskiego. Praktyki odbywał na naszej stronie. Jako że jego ulubioną liczbą jest 19, to właśnie tyle stron musiał przetłumaczyć, aby w nasze szeregi wstąpić, a to wszystko z własnej woli! Godne podziwu. Zatem jeśli macie problemy z językiem angielskim - Ray chętnie zrobi za Was całą robotę. Sam z chęcią porównuje się do męskich narządów rozrodczych - gdy trzeba to jest twardy, gdy trzeba to jest miękki. Z relacji jego bliskich znajomych wiemy, że ciągle jest twardy, i nie mówię tu o charakterze.

xXx - zdecydowanie najpiękniejsza osoba w administracji (toczyła walkę o to miano z Burkiem, lecz ostatecznie wygrała). Jedyna kobieta w administracji. My, administracja, mamy nad Wami przewagę, bo wiemy jak wygląda. Wtrącę to swoją osobistą refleksję - to jest ogromna przewaga, rozumiecie, OGROMNA! Poza swoimi podstawowymi atutami, iXi cechuje się również doskonałą znajomością języka polskiego, od razu mówię - nie ma tu żadnego podtekstu. Naprawdę świetnie zna się na języku.

Jose - wcześniej zapierdzielał, teraz zapierdziela, żeby inni zapierdzielali. Urodzony przywódca znaczy się. Studiuje dziwny matematyczny kierunek, dlatego musi gdzieś odreagować, wybrał forum. Ciekawym faktem jest geneza jego nicku. Jose (czyt. Jose) [niem. Jöse, fr.
Josè, arab. كاتب oraz cz. Jose] w każdym języku oznacza to samo, mianowicie "Bob", a jak wiadomo - Bob kojarzy nam się z budowaniem/jaraniem (niepotrzebne skreślić), właśnie dlatego jest modem.

Pomocnicy:

(Pomocnik ma więcej praw od zwykłego użytkownika. Dodatkowo dostęp do ukrytego forum pomocników, na którym uzgadniane jest dużo rzeczy dotyczące strony. Pomocnicy dzielą się pracą, pomagają Moderatorom rozwijać vortal w treści merytoryczne.)

Nerlax - człowiek maszyna. Potrzebna nam jest jakaś grafika? Nerlax! Potrzebujemy tłumaczenia? Nerlax! Napisać artykuł? Nie kto inny - Nerlax. Człowiek od wszystkiego. Ostatnio sam zabrał się za zlecanie roboty, którą sam zaczął potem wykonywać. Lubi pisać, lecz nie aż tak, jak my. My, znaczy się reszta administracji; uwielbiamy, jak pisze, bo wtedy mamy mniej roboty. Ostatnio stuknęła mu osiemnastka, więc możemy go pełnoprawnie wykorzystywać, ale jemu to nie przeszkadza. Lubi to. Jego nick to anagram. Po trafnym poprzestawianiu liter uzyskujemy "learn x", co znaczy, że z każdym dniem otrzymuje X punktów do nauki wybranej umiejętności.

Byakuya - najważniejsza część administracji. Zbiera za pozostałych członków wszystkie wypadki, katastrofy, kontuzje, upadki, złamania i okaleczenia. Dlatego nigdzie go nie wypuścimy. Ostatnie miesiące przygotowywał się do matury, miał dużo czasu, bo cały czas siedział na zwolnieniu chorobowym. Zawzięty perkusista. Dostał w prezencie od Administracji gumowe pałeczki, żeby nie zrobił sobie krzywdy podczas gry. Zajmuje się tłumaczeniami przeróżnych tekstów, nierzadko związanych z medycyną, gdyż postanowił, że ekonomiczniej będzie leczyć się samemu.

 

 

 

Kolory rang na forum odpowiadają funkcji danego członka Administracji na forum

 

 


Panel użytkownika
Zobacz to!
Shoutbox
Shoutbox
Autor strony: Leszek Wróblowski
Powered by Simple CMS
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autorów zabronione!