Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/klient.dhosting.pl/avatarus/silkroadonline.com.pl/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/klient.dhosting.pl/avatarus/silkroadonline.com.pl/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/klient.dhosting.pl/avatarus/silkroadonline.com.pl/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Special Quests

Autor Wątek: Special Quests  (Przeczytany 59085 razy)

Offline Crucio

 • Release Me !
 • Roc
 • *
 • Wiadomości: 6704
 • Płeć: Mężczyzna
 • Nie wiem jak to zrobić, ale chętnie się tym zajmę.

  • Nick: Crucio

  • Gildia: _BraveHeart

  • Lvl: 101

  • Serwer: Troy
Special Quests
« : Czerwiec 22, 2009, 19:27:54 pm »
Inventory Expansion 1 [China]
Wymagany lvl: 5
Zleceniodawca: Grocery Trader JinjinGrocery Trader Jinjin z Jangan powiedziała, że powiększy dodatkowo Twój ekwipunek, jeśli przyniesiesz jej 10 strong straws. W tym celu musisz zabić pewną ilość Mangyang. Gdy uzbierasz 10 strong straws wróć do Jinjin, aby odebrać nagrodę.Nagroda: 10 dodatkowych miejsc w ekwipunku.
Zadanie: Zbierz 10 strong straws z Mangyang


Inventory Expansion 1 [Europe]
Wymagany lvl: 5
Zleceniodawca: Grocery Trader BajelGrocery Trader Bajel z Constantinople powiedziała, że powiększy dodatkowo Twój ekwipunek, jeśli przyniesiesz jej 10 Movoi's Grass. W tym celu musisz zabić Movoi. Gdy już uzbierasz 10 Movoi's Grass wróć do Bajel, aby odebrać nagrodę.Nagroda: 10 dodatkowych miejsc w ekwipunku.
Zadanie: Zbierz 10 Movoi's GrassInventory Expansion 2 [China]

Wymagany lvl: 30
Zleceniodawca: Grocery Trader YeosunGrocery Trader Yeosun z Dowhang powiedziała, że powiększy dodatkowo Twój ekwipunek, jeśli przyniesiesz jej 20 Magic Charms. W tym celu musisz zabić pewną ilość Earth Magician oraz Earth Taoist. Gdy uzbierasz 20 Magic Charms zanieś je do Yeosun, aby odebrać nagrodę.Nagroda: 4 dodatkowe miejsca w ekwipunku.
Zadanie: Zbierz 20 Magic Charms z Earth Magican oraz Earth Taoist


Inventory Expansion 2 [Europe]
Wymagany lvl: 30
Zleceniodawca: Grocery Trader SahaGrocery Trader Saha z Samarkand powiedział, że powiększy Twój ekwipunek, jeśli przyniesiesz mu 20 Other World's Fur. W tym celu musisz zabić Punishery. Gdy uzbierasz 20 Other World's Fur wróć do Saha, aby odebrać nagrodę.Nagroda: 4 dodatkowe miejsca w ekwipunku.
Zadanie: Zbierz 20 ther World's Fur z Punisher


Inventory Expansion 3
Wymagany lvl: 60
Zleceniodawca: Jewel Lapidary MamojeJewel Lapidary Mamoje z Hotan powiedział, że powiększy dodatkowo Twój ekwipunek, jeśli przyniesiesz mu 30 Strong Spider Web oraz 10 tysięcy sztuk złota. W tym celu musisz zabić pewną ilość Big White Spider. Gdy uzbierasz 30 Strong Spider Web oraz 10 tysięcy sztuk złota zanieś je do Mamoje, aby odebrać nagrodę.Nagroda: 4 dodatkowe miejsca w ekwipunku.
Zadanie: Zbierz 30 Strong Spider Web oraz 10 tysięcy sztuk złota


Inventory Expansion 4
Wymagany lvl: 90
Zleceniodawca: Towner AnashyaTowner Anashya z Rock Mountain powiedziała, że powiększy dodatkowo Twój ekwipunek, jeśli przyniesiesz jej 50 Light Feathers. W tym celu musisz zabić pewną ilość Rocky`ów. gdy uzbierasz już 50 Light Feathers zanieś je do Towner Anashya, aby odebrać nagrodę.Nagroda: 4 dodatkowe miejsca w ekwipunku.
Zadanie: Zbierz 50 Light Feathers


Bandit Trade Market
Level 20
Zleceniodawca: Specialty Trader SeopokWygląda na to, że nie wiedziałeś, że sprzedajemy tu towary, prawda? Powinieneś teraz zobaczyć swoją twarz... kekeke... Możesz się śmiać, że bandyci handlują towarami, ale to nasze główne źródło utrzymania. Wygląda na to, że jesteś kupcem, nie chciałbyś zacząć z nami handlować? Towary, które tu posiadamy są wyjątkowe, więc i zapłata jaką za nie dostaniesz taka będzie. Jednak by z nami współpracować, musisz wyświadczyć mi dwie przysługi. Mam zamówienie od Gisaeng Ahjin z Janganu, by dostarczyć jej Magnificent Head Decoration, które w końcu udało mi się zdobyć. Zabierz tą paczkę i przynieś mi jako dowód Ahjin's Delivery Confirmation. Dodatkowo zabij 20 White Tigers, które ostatnimi czasy coraz bardziej przeszkadzają kupcom, handlującym z nami.
Nagroda: Możliwość handlowania z Seopok, 5 Arabian Camel.
Zadanie:Zanieś Magnificent Head Decoration do Gisaeng Ahjin z Janganu oraz zabij 20 White Tiger.
Dostarcz Ahjin's Delivery Confirmation do Specialty Trader SeopokEvil Order Trade Market
Level 20
Zleceniodawca: Special Trader Rehto

mapka
Z początku nikt tutaj nie zaglądał, jednak kiedy ludzie usłyszeli, że można tutaj kupić unikatowe towary, zaczęły odwiedzać mnie prawdziwe tłumy. Wygląda na to, że jesteś następnym, który chce z nami handlować, jednak by do tego doszło, musisz wyświadczyć mi 2 przysługi. Association Boss Uvetino z Konstantynopola poprosił mnie o dostarczenie mu błyszczącego korala. Bardzo trudno było mi go zdobyć, ale w końcu mi się udało. Dostarcz to pudełko do Uvetino. Dodatkowo zabij 20 Seirens, które uprzykrzają życie naszym kupcom. Powodzenia.
Nagroda: Możliwość handlowania z Rehto, 5 Arabian Camel.
Zadanie: Dostarcz pudełko Uvetino oraz zabij 20 Seirens


Black Robber Trade Market
Level 30
Zleceniodawca: Specialty Trader HounahWielu ludzi zaczęło tu zaglądać, po tym, jak dowiedzieli się, że można tutaj dostać specjalne towary. Wyglądasz mi na kupca, nie chcesz może zacząć z nami współpracować? By to zrobić, wystarczy, że zrobisz dla mnie dwie rzeczy. Spokojnie, to nię będzie trudne. Storage-Keeper Paedo z Donwhangu poprosił mnie o Silk Belt, który udało mi się zdobyć. Idź i dostarcz mu paczkę z Silk Belt. Dodatkowo zabij 20 Hyeongcheon.
Nagroda: Możliwość handlowania z Hounah, 5 Bactrian Camel.
Zadanie: dostarcz paczkę z Silk Belt do Storage-Keeper Paedo oraz zabij 20 Hyeongcheon.


Niya Remains Trade Market
Level 60
Zleceniodawca: Specialty Trader PayiZ początku nie było łatwo prowadzić handel w Taklamakan. Naprawdę trudno było nam zbudować tutaj market, musieliśmy uciekać przed strasznymi potworami. Udało mi się jednak znaleźć bezpiecznie miejsce i teraz prowadzę tutaj handel wieloma wyjątkowymi towarami. Chciałbyś zacząć ze mną współpracować? Niestety, nie współpracuję z każdym. Ostrożnie dobieram ludzi. By wkupić się w moje łaski, musisz wyświadczyć mi dwie przysługi. Spokojnie, nie wymagają one wielkiego wysiłku. Po prostu dostarcz Specialty Trader Sanmok z Hotanu paczkę, o która mnie prosił. Jako dowód, że to zrobiłeś, przynieś mi od niego Delivery Confirmation. Dodatkowo upoluj 20 Shakram, które psują moje relacje z kupcami.
Nagroda: Możliwość handlowania z Payi, 5 Fire Bull.
Zadanie: dostarcz Specialty Trader Sanmok z Hotanu paczkę. Jako dowód, że to zrobiłeś, przynieś mi od niego Delivery Confirmation. Dodatkowo upoluj 20 Shakram


Purification Seed [Premium Gold Quest]
Level 1
Zleceniodawca:  Potion Merchant w dowolnym mieścieMożesz otrzymać skill points, jeśli dostarczysz Purification Seeds do Potion Merchant w dowolnym mieście. Im więcej ich przyniesiesz, tym więcej skill points dostaniesz.

Nagroda: 100 Purification Seeds 300 skill points
             200 Purification Seeds 700 skill points
             300 Purification Seeds 1.200 skill points
             400 Purification Seeds 1.600 skill points
             500 Purification Seeds 2.500 skill points.
Zadanie: Dostarcz Purification Seeds do Potion Merchant w dowolnym mieście


Purification Seed [Premium Gold Quest]
Level 1
Zleceniodawca:  Potion Merchant w dowolnym mieścieMożesz otrzymać skill points, jeśli dostarczysz Purification Fruits do Potion Merchant w dowolnym mieście. Im więcej ich przyniesiesz, tym więcej skill points dostaniesz.

Nagroda: 100 Purification Fruits 1.200 skill points
             200 Purification Fruits 2.800 skill points
             300 Purification Fruits 4.800 skill points
             400 Purification Fruits 6.400 skill points
             500 Purification Fruits 10.000 skill points.
Zadanie: Dostarcz  Purification Fruits do Potion Merchant w dowolnym mieście


Resuscitation Potion Quest
Level 20
Zleceniodawca: Potion Merchant w dowolnym mieścieJeśli wypijesz specjalny płyn, nazywany resuscitation potion, będziesz mógł cofnąć poziom swoich skilli. Jedna butelka, to jeden skill. Dodatkowo będziesz potrzebował troche złota. By sporządzić resuscitation potion, potrzebuję curst heart, które wylatują z potworów. Za każde 10 curts heart sporządzę dla ciebie 1 resuscitation potion.

Nagroda: Resuscitation Potion
Zadanie: zbierz curts heart
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 15:34:26 pm wysłana przez Lui »

Jeśli ktoś nie wie, do którego portu chce przypłynąć, żaden wiatr mu nie sprzyja.

 

Shoutbox