Autor Wątek: Lineage 2  (Przeczytany 9899 razy)

Lucaseq

• Gość
Lineage 2
« Odpowiedź #15 : Lipiec 29, 2006, 18:23:33 pm »
ja znam tylko do eXistence.
www.existence.oz.pl
[/quote]

Offline Astral

• Tiger Girl
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #16 : Lipiec 29, 2006, 18:36:58 pm »
Cytat: "Frogi_PL"
Sciagnelem clienta L2 rozpakowywuje przez najnowszego Winzipa i wyskakuje blad tak samo przy winrar sciagnelem innego clienta rozpakowywuje i tez blad prosze o pomoc...

Ściągałeś go z oficjalnej strony ?

Cytat: "Kamilton"
Cytat: "Astral"
W L2 jeśli chodzi o łuczników masz 3 bardzo różne klasy postaci do wybrania HE, SR i PR, a jeśli chodzi o skille to właśnie zależy od rasy. HE ma bardzo mało skilli i najłatwiej nim grac, zaś PR ma debuffy i draina. W porównaniu do silka w którym  możesz mieć w swoim bohaterze bardzo dużo skilli, w L2 jest ich nieco mniej przypadajacy na postać ale gdy uzmysłowimy sobie ile jest dostępnych  klas(wszystkie róznią się od siebie) silk wypada słabiuteńko  . Jeśli chodzi o prywatne servery ich wadami są lagi, restarty, ,,widzi mi sie" GMa i następujące czasem w najmniej spodziewanych momentach down albo nawet wipe servera. Moim zdaniem silk jest gorszy od L2 naprawde warto spróbowac i jeśli zaczynasz od 0 najlepiej jest wstąpic do jakiegos klanu który mógłby ci dostarczyc EQ i np. shotów bardzo potrzebnych w grze, które od d-grade mogą byc tylko produkowane przez krasnali.

Te 3 różne klasy to masz na myśli odzielne rasy, czy w tej samej rasie ??

Jest jedna klasa łuczników ale 3 rasy będące łucznikami: Dark Elfy, Elfy i Ludzie.(Nie licze zbuffowanego destro na swych self buffkach z łukiem :evil: ), polecam ludzkiego gdyż jeśli ma full buff i stanie na snipe to jego krytyka ciężko pszeżyć. 8-)

Z serverów polecam polski www.graveland.pl (deczko ciężko konto zdobyć ale jak sie postarasz to je otrzymasz :-P )

Listy prywatnych serverów:
http://l2.hopzone.net/free-lineage2-servers.html
http://www.gamesites200.com/lineage2/

Offline Frogi

• Cerberus
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #17 : Lipiec 29, 2006, 20:33:58 pm »
tak z oficjalnej strony www.lineag2.com. I nie chodzil probowalem tez winrarem i nic ;/ A chcialem sobie pograc bo podobne jest do Silkroad a to znaczy ze jest bardzo fajna gierka :)

Pozdro...

Offline Rhuidean

• Tiger Girl
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #18 : Lipiec 29, 2006, 20:53:02 pm »
c4 na oficjalnej stronie ma błedy..niestety ale z tamtad go nie sciagniecie

Offline Frogi

• Cerberus
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #19 : Lipiec 29, 2006, 23:53:14 pm »
to skad ?

Offline The Dutchie

• Darczyńca
  • Captain Ivy
  • *
  • Ex-Mod [Fehnsin]

• Nick: Fehnsin

• Lvl: 1

• Serwer: Xian
Lineage 2
« Odpowiedź #20 : Lipiec 30, 2006, 07:12:47 am »
Ja ciągne go FlashGetem i jakoś ściąganie idzie. Zobaczymy co dalej  :roll:

Offline Astral

• Tiger Girl
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #21 : Lipiec 30, 2006, 11:30:22 am »
Jeśli wam sie nie uda ściągnąć poszukajcie mirrora clienta C4 za pomocą google ;-) lub na serverach do L2, często są tam zamieszczane.

Offline Kamilton

• Tiger Girl
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #22 : Lipiec 30, 2006, 23:03:50 pm »
Cytat: "Astral"

Z serverów polecam polski www.graveland.pl (deczko ciężko konto zdobyć ale jak sie postarasz to je otrzymasz :-P )

Heh ja właśnie zacząłem na tym serwerze grać :D

Offline Szuma

• Tiger Girl
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #23 : Lipiec 31, 2006, 10:06:17 am »
www.existence.oz.pl polecam ten  server
klienta mozna sciagnac takze z tej strony. W dziale download L2 c4 jest do pobrania bez bugow. Do rozpakowywania archiwow polecam program IZArc.

Offline maxerius

• Darczyńca
  • Tiger Girl
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #24 : Sierpień 15, 2006, 13:59:39 pm »
a podacie linka do rejerstracji bo weszle na te stronke i dupa nie mogę znalesć :oops:

Offline Astral

• Tiger Girl
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #25 : Sierpień 21, 2006, 17:03:36 pm »
Po grze na wielu serverach znalazłem niemal idealny server L2. W 99% jak official. Uptime 99%. 0 lagów. Restarty max co 3-4 dni. Server powstał niedawno ludzie maja max 30-35 lvl a najwięksi kozacy biegaja w d gradach. Działa wszystko łącznie z wędkowaniem, recommendami i hodowlą roślin po zdobyciu zamku :shock: . Raty są także jak na officjalu co pomaga w wczuciu się w gre i poznaniu najgłębszych tajników swej postaci. Ogrom questów i rozbudowany tutorial znacząco pomagają w grze. Server jest czeski ;-) , strona servera jest w wiekrzosci po czesku ale po tym jak serv zaczął sie piąć na liscie top serverów L2 trwa jej przebudowa. Średnio 400-500 osób online. Strona www.lineage-2.cz . Zbiór questów http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/?view=loc . Serdecznie zapraszam :-D .

Offline maxerius

• Darczyńca
  • Tiger Girl
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #26 : Wrzesień 06, 2006, 19:31:44 pm »
a ja jeszcze raz ładnie prosze o link do rejestracji :mrgreen:  :mrgreen:

Offline Kamilton

• Tiger Girl
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #27 : Wrzesień 08, 2006, 16:55:10 pm »
Max ale na musisz najpierw wiedziec na jaki server chcesz sie zarejestrowac, jak wybierzesz to wchodzisz na strone serva i tam bedzie rejestracja. Więc najpierw napisz gdzie chcesz grac. :)

Offline stinger_pl

• Tiger Girl
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #28 : Wrzesień 08, 2006, 17:43:16 pm »
ja juz mam konto na existence  tylko niewiem jak zalozyc postac.... prosze o pomoc

Offline Kamilton

• Tiger Girl
  • *
Lineage 2
« Odpowiedź #29 : Wrzesień 26, 2006, 20:11:48 pm »
Cytat: "stinger_pl"
ja juz mam konto na existence  tylko niewiem jak zalozyc postac.... prosze o pomoc

Wchodzisz do gry, logujesz sie i tworzysz postać ale musisz mieć zpatchowanego l2 do odpowiedniego serwera. Jeżeli niewiesz jak zpatchować l2, na stronie pisze jak to zrobić
ew. możesz do mnie na GG sie odezwać to Ci to spróbuje wyjaśnić.

Shoutbox