Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/klient.dhosting.pl/avatarus/silkroadonline.com.pl/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/klient.dhosting.pl/avatarus/silkroadonline.com.pl/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Czy tSro żyje?

Autor Wątek: Czy tSro żyje?  (Przeczytany 4854 razy)

Offline jacolski_PL

• Darczyńca
  • Cerberus
  • *

• Nick: нвзуе

• Gildia: ТеггогТнгопе

• Lvl: 90

• Serwer: rSRO
Czy tSro żyje?
« : Listopad 06, 2012, 00:17:34 am »
Jak wyżej, opłaca się jeszcze grać na tsro? Przed chwilą byłem na serverze no i dosłownie żywej duszy nie da sie spotkać, nie wiem czy spowodowane jest to godziną, daltego pytam.

Offline Simply

• a'Ka Gu4rdian™
  • Darczyńca
  • Lord Yarkan
  • *
  • 簡單是簡單

• Lvl: 120

• Serwer: brak
Odp: Czy tSro żyje?
« Odpowiedź #1 : Listopad 06, 2012, 15:05:30 pm »
Godzina 15:04:
Bamboo         112 / 2000
Loulan          684 / 2000
Sand Track     637 / 2000
Journey          131 / 2000

Oficjalne serwery zostały wyparte przez prywaty, gdyż jest na nich dużo ciekawiej ;)
Odbananowany ;)

Offline Jerry

• Captain Ivy
  • *

• Lvl: 1

• Serwer: brak
« Odpowiedź #2 : Listopad 07, 2012, 18:12:17 pm »
To samo na Csro, odwiedziłem ostatnio jeden, drugi serwer i wszędzie podobnie. Jakaś ilość Chińczyków na stallach, ale żadnego nicku.. łacińskiego. Jak zapytałem kolesia, który globala wysłał to mówi, że gra tu kilka osób spoza Chin... kilka. No ale co się dziwić jak to już żadna alternatywa dla isro, wszędzie jest tak samo, może nawet teraz lepiej na isro kiedy kolejek nie ma.

Offline Averaine

• I'm Pr0
  • Moderator
  • Captain Ivy
  • *
  • Pluje Rapem

• Lvl: 1

• Serwer: SRO-R
« Odpowiedź #3 : Grudzień 02, 2012, 14:43:10 pm »
Gra ktoś z Polaków na tsro? może jakaś gildia? Dzisiaj pobrałem klienta i mam zamiar grac z bratem i pytam czy ktoś gra i na jakim servie bo wiadomo że z Polakiem to raźniej pograć xD

Offline MilkSlayer

• Tiger Girl
  • *

• Nick: MilkSlayer

• Lvl: 84

• Serwer: SRO-R
« Odpowiedź #4 : Grudzień 04, 2012, 21:07:55 pm »
Chcesz pograc ze swoimi ?;) zapraszam na sro-r , Polakow jest bardzo duzo , o gildie i pomoc nie musiałbys sie martwic :) mozesz pisac do mnie , pomoge :)

Shoutbox