Nawigacja
Strona Główna
Forum
Sklep
Quizy
Filmiki
Dotacja
Kontakt
Kanał RSS
Szukaj
Generator Sygnaturek
Potwory

System Craftingu
Tablety
Alchemia
Questy
Mapy
Item Mall
Postacie chińskie
Postacie europejskie
Forgotten World
Swtor
gry strzelanki
Zarabianie w Necie
Informacje o Cookies
Dotacja
Stan konta Portalu:
Potrzeba: 399 zł (mc)
Zebrano: 192 zł
Brakuje: 207 zł

Jak mogę pomóc?
Najnowsze media
Chmura tagów

Cechy gry


Cechy gry

 

Silkroad Online jako gra MMORPG jest przeznaczona do ponownego wprowadzenia VII wieku p.n.e. i jedwabnego szlaku.

 

1. Fantastyczny świat

Spotkanie wschodniego i zachodniego fantasy

Silkroad Online jest połączeniem legend, fantazji i kultur z Europy Zachodniej, Islamu oraz starożytnych Chin.

 

2. System questów

Dążenia systemu do okazania fabuły

Scenariusz był wzorcowany na mitach i legendach z wielu krajów wraz z Xiyouji, baśniami i mitologią grecką. Latanie magicznym dywanem, poznawanie basenu Morza Śródziemnego lub wieczornego słońca bądź walka z duchami podczas przeprawy rzeki Huang He sprawiają, że scenariusz jest dobrze podzielony i pozwala graczowi czerpać przyjemność z rozgrywki.

 

3. Ogromna Społeczność

Organizacja różnych społeczności

Oprócz gildii, gdzie spotykają się znajomi, gra daje możliwość tworzenia własnych grup. Organizacje takie obejmują społeczność miast, oaz, grupy handlowej szukającej nabywców swoich towarów, gildii rabusiów lub gildii łowców, która ma na celu bronienie sprawiedliwości. W konfrontacji między tak zróżnicowanymi społecznościami, widzimy ekscytujące doznania jakie oferuje gra.

 

4. System Umiejętności

Unikalny i świeży system umiejętności

Chińska umiejętność do latania, kroczenie po wodzie oraz pozostawienie poobrazu, wykorzystywanie przez Europejczyków mocy Bogów greckich, Zeusa i Apollo, kontrola dźinów w lampach oraz inne unikalne zdolności, których wcześniej nigdzie nie wykorzystano to kolejne cechy Silkroad.

 

5. Walka w czasie rzeczywistym

Realistyczne i energiczne działania w walce

Szybka gra, różne rodzaje ataków przez pchnięcia, siekania, zamachy, niesamowita prędkość rozwijana poprzez nabyte umiejętności i piekielnie szybkie ataki. Dzięki tym czynnikom Silkroad daje nam różniące się walki do, których nie wkracza uczucie znużenia. Otrzymujemy ekscytujące pojedynki, pełne emocji.

 

6. Świat jak na filmie

Filmowe przedstawienie gry

Prezentacja wspaniałego świata gry jest przedstawiona filmowo. Możemy dostrzec tak bezpośrednie zdarzenia jak potwór, który pojawia się niespodziewanie za krzaka, złodziej, który biegnąc zostawia za sobą kurz, unoszący się dym, niebezpieczny loch pełen skrytych materiałów oraz zjawiska naturalne takie jak zaćmienia słońca lub księżyca.

 

7. Dynamiczna animacja

Bardziej realistyczny charakter animacji

Dynamiczna animacja gry przedstawia nam falującą roślinność, wprawioną w ruch przez podmuchy wietrzyku oraz ruch ubioru postaci poruszającego się zgodnie z kierunkiem wiatru. Dzięki ingerencji gracza, wiele działań takich jak ruch rękami podczas poruszania postaci sprawiają, że gra odzwierciedla prawdziwe ludzkie ruchy.

 

8. Zaawansowany interfejs systemu

Bardziej komfortowe środowisko gry

Silkroad obejmuje duże tereny od Chin po Europę. Mimo rozległych map z dużą ilością graczy, gra nie ma problemów z opóźnieniami czy załadowaniem gry. Ponadto, Silkroad Online oferuje użytkownikom optymalne dostosowanie interfejsu do swoich upodobań za pomocą myszki i klawiatury.


Panel użytkownika
Zobacz to!
Shoutbox
Shoutbox
Autor strony: Leszek Wróblowski
Powered by Simple CMS
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autorów zabronione!